تعمیر فشار خون سنج ” مرکز تعمیر فشار خون سنج ” در کرج

تعمیر فشار خون سنج

تعمیر فشار خون سنج

به طور معمول دستگاه های فشار خون سنج بعد از مدتی دچار معایب و مشکلاتی می شوند، اما درصد خرابی دستگاه های فشار خون سنج دیجیتالی بیشتر از سایر دستگاه ها است؛ چرا که دارای ماهیت الکترونیکی می باشند. برای تعمیر فشار خون سنج بهتر است به سراغ متخصصان و تعمیرکارانی بروید که دارای تجربه و سابقه کار بالایی باشند. مجموعه بزرگ و تخصصی کرج مد دارای تعمیرکارانی حرفه ای و کاربلد می باشد. تعمیرکاران ما در حوزه تعمیر انواع دستگه های فشار خون سنج از تجربه و دانش فراوانی برخوردارند و با انواع مدل های این دستگاه آشنایی دارند.

ما آماده ارائه هر گونه خدماتی در زمینه تعمیر انواع دستگاه فشار خون سنج به شما عزیزان می باشیم. مجموعه کرج مد دارای به روز ترین و مجهز ترین امکانات و ابزارآلات جهت تعمیر تخصصی دستگاه های فشار خون سنج می باشد و در مدت زمان کوتاهی و با بهره گیری از بهترین و درجه یک ترین قطعات و متریال موجود در بازار دستگاه شما را تعمیر و به شما عزیزان تحویل خواهد داد. خدمات ارائه شده از سوی نیرو های حرفه ای ما شامل عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات و برطرف نمودن مشکلات انواع دستگاه های فشار خون می باشد.

انواع تعمیرات دستگاه فشار خون سنج

 • تعمیر برد الکترونیکی دستگاه فشار خون سنج دیجیتالی
 • تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده برد الکترونیکی دستگاه های فشار خون سنج دیجیتالی
 • تعمیر مدار های الکترونیکی دستگاه های فشار خون سنج دیجیتالی
 • تعمیر مدار پاور دستگاه های فشار خون سنج دیجیتالی
 • تعمیر یا تعویض صفحه نمایش دستگاه های فشار خون سنج دیجیتالی
 • تعمیر حافظه داخلی دستگاه های فشار خون سنج دیجیتالی
 • تعمیر حافظه داخلی دستگاه های فشار خون سنج دیجیتالی
 • تعمیر منبع تغذیه دستگاه های فشار خون سنج دیجیتالی
 • تعمیر و تعویض باتری دستگاه های فشار خون سنج دیجیتالی
 • تعمیر و تعویض برد دکمه ها و کلید های دستگاه های فشار خون سنج دیجیتالی
 • تعمیر و تعویض سیم رابط انواع دستگاه های دیجیتالی
 • تعمیر گیج نشان دهنده فشار خون انواع دستگاه های فشار خون سنج عقربه ای
 • تعمیر و تعویض پمپ در انواع دستگاه های فشار خون سنج
 • انواع دستگاه فشار خون سنج

انواع دستگاه فشار خون سنج

دستگاه های فشار خون سنج با توجه به نوع کاربری که دارند به انواع مختلفی دسته بندی می شوند هم چون:

 • دستگاه فشار خون سنج شنیداری: این دستگاها خود به دو دسته دیگر به نام دستگاه فشار خون سنج جیوه ای و دستگاه فشار خون سنج عقربه ای تقسیم می شوند. برای اینکه بتوانید از دستگاه فشار خون سنج شنیداری استفاده کنید، باید از دانش و تخصص کافی برخوردار باشید
 • دستگاه فشار خون سنج دیجیتالی: برای استفاده از این دستگاه ها به دانش و آموزش خاصی احتیاج ندارید و خود این دستگاه ها فشار خون را به شما اعلام می کنند. دستگاه های فشار خون دیجیتالی به سه نوع دیگر هم چون بازویی، خودکار مچی و خودکار انگشتی تقسیم می شوند. روش کار با دستگاه های فشار خون سنج دیجیتالی بسیار راحت است. تعمیر دستگاه های فشار خون سنج دیجیتالی به طور معمول شامل تعمیر نمایشگر آن ها می شود. در صورت خراب شدن هر کدام از قطعات این دستگاه ها، می توانید به مرکز تعمیرات تخصصی کرج مد مراجعه نمایید.

تعمیر انواع برند های دستگاه های فشار خون سنج

هر شرکتی تحت عنوان برندی دستگاه های فشار خون دیجیتالی و شنیداری خود را تولید نموده و به بازار عرضه می کند. اما برای خرید دستگاه های فشار خون سنج سعی کنید تا حد امکان به سراغ آن دسته از برند هایی بروید که دارای تاییدیه و استاندارد های اروپایی و آمریکایی باشند. چنین دستگاه هایی از اعتبار و کیفیت بالاتری برخوردارند. با این وجود اگر دستگاه فشار خون سنج شما برند معروفی نمی باشد و از برند های متفرقه موجود در باز بوده که دچار نقص فنی شده است، تعمیر کاران ما اقدام به تعمیر قطعات آن می کنند.

 دستگاه فشار خون سنج

ارائه خدمات تعمیری دستگاه های فشار خون سنج

متخصصان و تعمیر کاران حاذق کرج مد خدمات بی نظیر خود را در زمینه تعمیر انواع دستگاه های فشار خون سنج دیجیتالی و شنیداری همچنین تعمیرات اکسیژن ساز و دیگر تجهییزات پزشکی در بالاترین سطح کیفی و با مناسب ترین قیمت به شما عزیزان ارائه می دهند. مشتریان گرامی که قصد تعمیر دستگاه فشار خون سنج خود را دارند، می توانند به صورت حضوری و یا در صورت نداشتن وقت کافی با پست سفارشی و یا تیپاکس دستگاه خود را برای ما ارسال کنند. تعمیر کاران ما در مدت زمان کوتاهی دستگاه شما را به بهترین نحو ممکن تعمیر نموده و به شما عزیزان تحویل خواهند داد. جهت برقراری ارتباط با کارشناسان ما، تنها کافیست با شماره های درج شده در وب سایت اینترنتی کرج مد تماس حاصل فرمایید.