کرج طب «KarajMed» یک مرکز فنی است که فعالیت خود را از سال 1388 به‌صورت حرفه‌ای در زمینه ارائه خدمات فنی در حوزه تجهیزات پزشکی را آغاز کرده است. کرج طب تا به امروز توانسته است در عمل به فعالیت خود به شکل کارآمد عمل کند. به طوری‌که پس از گذشت بیش از دو دهه از فعالیت حرفه‌ای، همچنان در زمینه ارائه خدمات فنی تجهیزات پزشکی فعال بوده و از دانش روز تعمیرات و کالیبراسیون تجهیزات پزشکی بهره می‌گیرد. البته کرج طب خود عرضه کننده برخی از تجهیزات پزشکی موردنیاز در جهت تعمیرات این دستگاه‌ها است. این موضوع سبب می‌شود تا کرج طب به‌عنوان یکی از گزینه‌های اصلی در تعمیرات وسایل پزشکی شناخته شود.

اهداف «کرج طب»

با توجه به اینکه بیشتر تجهیزات پزشکی قیمت نسبتاً بالایی دارند، در صورتی که این وسایل با اختلال در عملکرد خود روبه‌رو شوند، تعمیر کردن آن‌ها بهتر و به‌صرفه‌تر از خرید یک وسیله جدید از همان نوع است. برخی از تجهیزات پزشکی نیز در بازه‌های زمانی کوتاه به تنظیم و کالیبره شدن نیاز دارند. این امر روی عملکرد بهتر و دقیق‌تر این تجهیزات تأثیر بالایی دارد. کرج طب با هدف تعمیر و تنظیم این لوازم فعالیت کرده و موارد فوق را در دستور کار خود قرار داده است:

 1. تعمیر تجهیزات پزشکی با کیفیت بالا
 2. کاهش هزینه‌های مربوط به تعمیر و نگه‌داری تجهیزات پزشکی
 3. تعمیر انواع لوازم پزشکی کاربردی در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی با هدف افزایش طول عمر آن‌ها و استفاده کارآمد
 4. تعمیر انواع لوازم پزشکی خانگی جهت خدمت‌رسانی به بیماران تنفسی و ....

برخی از لوازم پزشکی فقط در محیط‌های درمانی و بیمارستان‌ها کاربرد دارند، اما برخی دیگر مانند دستگاه اکسیژن ساز یا فشارسنج در مراکز غیردرمانی و محیط خانه‌ها نیز وجود دارند. از این رو کرج طب در زمینه تعمیر و تنظیم هردوی این لوازم (چه بیمارستانی و چه خانگی) خدمات خود را ارائه می‌کند.

رسالت «کرج طب»

کرج طب انجام فعالیت‌های باکیفیت در زمینه تعمیرات لوازم پزشکی را به‌عنوان رسالت خود در پیش گرفته است تا بتواند خلأهای موجود در این حوزه را پر کند. همچنین کرج طب در صدد است تا هزینه‌های مربوط به خدمات فنی در زمینه پزشکی را تا حد امکان کاهش دهد. این موضوع علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه برای مراکز درمانی، بیماران و خانواده‌هایشان، کمک می‌کند تا این عزیزان بتوانند به خدمات تعمیراتی باکیفیت‌تری دسترسی داشته باشند. به طوری‌که وقتی یک وسیله قابلیت تعمیر داشته باشد، تمام تلاش خود برای راه‌اندازی مجددد آن را به‌کار می‌گیرند. تا به امروز هزاران دستگاه پزشکی مختلف در کرج طب تعمیر شده و به مراکز درمانی و خانواده بیمارانی که در منزل از آن لوازم استفاده می‌کنند، تحویل داده شده است. کرج طب همچنان پرقدرت به فعالیت خود ادامه می‌دهد تا در سال‌های آتی بتواند جایگاه خود به‌عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات فنی تجهیزات پزشکی را بیشتر تثبیت کند.
به‌طبع به‌دست آوردن چنین جایگاهی به اعتماد گسترده مراکز و خانواده‌ها بستگی دارد. از این رو کرج طب می‌کوشد تا ارائه باکیفیت‌ترین خدمات تعمیراتی و جایگزینی قطعات بتواند روز به روز به اعتبار خود بیفزاید!

بلاگ «کرج طب»

کرج طب در راستای ارائه مطالب آموزشی برای استفاده صحیح از لوازم پزشکی، بخش بلاگ را وبسایت خود قرار داده است. در این بخش مقالات مرتبط با موضوع تعمیر لوازم پزشکی و شیوه استفاده صحیح از این لوازم آموزش داده شده است. به طوری‌که کاربران می‌توانند با مطالعه این بخش، شیوه استفاده صحیح از وسیله پزشکی موردنظر خود را یاد گرفته و با موارد ایمنی در استفاده از آن نیز آشنا شوند!

اهداف «کرج طب»

کرج طب یک شرکت فنی است، بنابراین خدمات گسترده‌ای دارد. به طوری‌که این مرکز می‌تواند خدمات خود در کلیه زمینه‌های زیر را ارائه کند:

هر نوع وسیله پزشکی که در محیط درمانگاه، بیمارستان، مراکز بهداشتی یا حتی در خانه استفاده می‌شود، توسط تکنسین‌های دانش آموخته‌ی فنی در کرج طب قابل بررسی و تعمیر هستند. وسایلی همچون فشارسنج‌ها، بخورهای سرد و گرم، اکسیژن‌سازها و بسیاری از لوازم دیگر هم در محیط‌های درمانی و هم در منازل مورد استفاده قرار می‌گیرند. هریک از این وسایل در اثر استفاده مکرر یا طولانی‌مدت ممکن است با اختلال روبه‌رو شوند یا یکی از قطعات آن‌ها دچار سوختگی شود. در این صورت می‌توان از طریق شماره‌های تماس 02632248230 یا قسمت تماس با ما با کارشناسان کرج طب ارتباط گرفته و برای تعمیر وسیله خود هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

فروش تجهیزات پزشکی در «کرج طب»

کرج طب که در زمینه تعمیرات انواع لوازم پزشکی فعالیت دارد، گاهاً با گزینه‌هایی برخورد می‌کند که برخی از قطعات آن‌ها سوخته یا قابل تعمیر نیستند. در این صورت کرج طب سعی می‌کند خود قطعات اصلی و مناسب را جایگزین قطعات سوخته یا از کار افتاده دستگاه‌های پزشکی کند. علاوه بر این اگر وسیله‌ای برای طولانی‌مدت مورد استفاده قرار گرفته باشد، قابل تعمیر نباشد یا به هر دلیل دیگری نتوان دوباره از آن استفاده کرد، افراد یا مراکز درمانی می‌توانند لوازم باکیفیت و اصلی موردنظر خود را از کرج طب خریداری نمایند. از جمله لوازم قابل فروش در کرج طب می‌توان چنین مواردی را نام برد:

 • فروش دستگاه اکسیژن‌ساز
 • فروش فشارسنج‌های دیجیتالی و ....
 • فروش لوازم جانبی فشارسنج‌ها
 • فروش انواع بخور سرد
 • فروش لوازم بخور سرد
 • فروش کپسول
 • فروش ساکشن
 • فروش فیلتر اکسیژن‌ساز

اگر مرکز درمانی یا شخصی در خانه به هریک از لوازم فوق نیز نیاز داشته باشد و بخواهد آن را برای بار اول خریداری کند، می‌تواند برای خرید وسیله پزشکی موردنظر خود با کرج طب ارتباط بگیرد. در این محصول باکیفیت و اصلی به مشتری تحویل داده خواهد شد.

آدرس «کرج طب»

اگر پس از هماهنگی با کارشناسان کرج طب برای تعمیر لوازم پزشکی یا خرید لوازم پزشکی ارتباط برقرار کرده و خواستار مراجعه حضوری به این مرکز شدید، می‌توانید برای این امر به آدرس زیر مراجعه نمایید:

کرج، میدان شهدا، خیابان بیمارستان کمالی، خیابان سیدالشهدا، پلاک ۵۶