تعمیرات فشارسنج دیجیتالی

ما در این مطلب به مبحث تعمیرات فشارسنج دیجیتالی می پردازیم.هر نوع وسیله پزشکی که در محیط درمانگاه، بیمارستان، مراکز بهداشتی یا حتی در خانه استفاده می‌ شود، توسط تکنسین‌ های دانش آموخته‌ ی فنی در کرج طب قابل بررسی و تعمیر هستند.وسایلی همچون فشار سنج‌ ها، بخورهای سرد و گرم، اکسیژن‌ سازها و بسیاری از لوازم دیگر هم در محیط‌های درمانی و هم در منازل مورد استفاده قرار می‌گیرند.

هریک از این وسایل در اثر استفاده مکرر یا طولانی‌مدت ممکن است با اختلال روبه‌رو شوند یا یکی از قطعات آن‌ها دچار سوختگی شود. در این صورت می‌توان از طریق شماره‌های تماس 02632248230 یا قسمت تماس با ما با کارشناسان کرج طب ارتباط گرفته و برای تعمیر وسیله خود هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

تعمیرات فشارسنج دیجیتالی

 فشار سنج دستگاهی بوده که از ساختار کامل دیجیتالی بوده است و ساختار دیجیتالی این محصول باعث شده تا اکثر مراکز قادر به تعمیر فشار سنج نباشد.

تعمیرات فشارسنج دیجیتالی بازویی

یکی از بهترین دستگاه های فشار سنج که از آن برای تعیین فشار افراد استفاده می شود فشار سنج بازویی است این محصول همان طور که از نام آن مشخص است از طریق بازوی افراد نسبت به تعیین فشار اقدام می کند با این وجود برخی اوقات ممکن است بخش های متفاوت این نوع از فشار سنج ها دچار ایرادات زیادی می شود.

تعمیرات فشار سنج مچی

نوع دیگر دستگاه های فشار سنج نوع مچی این محصولات می باشد که از طریق مچ افراد به سنجش فشار می پردازد امروزه مراکز تعمیر فشار سنج در کشورمان به تعمیرات دستگاه فشار سنج مچی هم می پردازند این دستگاه ها نیز مثل نوع بازویی از ساختار خاصی بهره مند می باشد.

به همین خاطر نیاز است تا روند تعمیر آن ها توسط افراد متخصص انجام بشود و در صورت تعمیر نامطلوب این دستگاه احتمال دارد دستگاه شما قادر به تعیین درست فشارخون نباشد پس تعمیر صحیح فشار سنج مسئله بسیار مهمی بوده که افراد به آن توجه ندارند.

تعمیر فشار سنج دیجیتال

امروزه نوع دیجیتالی فشار سنج ها در بازار های کشور ایران بسیار بیشتر از گذشته شده است این مسئله هم ناشی از موفق تر بودن محصولات دیجیتالی و دقت بالاتر آن ها در حوزه های مختلف از جمله حوزه درمانی بوده است با این وجود در هر صورت فشار سنج دیجیتالی نیز ممکن است در طول عملکرد خود دچار خرابی های زیادی شود. نسخه های دیجیتالی فشار سنج ها هم از حساسیت بیشتری بهره مند هستند و به همین دلیل باید توسط نمایندگی های مجرب تعمیر شوند.

بیشتربدانید:تعمیرات اتوکلاو

 

 

قیمت تعمیرات دستگاه فشار خون

پس از اینکه با خدمات تعمیر فشار سنج های متفاوت آشنا شدید نیاز بوده تا هزینه تعمیر فشار سنج ها را هم مورد بررسی قرار دهید قطعا قیمت تعمیر فشار سنج مسئله بسیار مهمی بوده که قبل از انجام فرآیند آن باید از سوی شما بررسی شود این محصولات از حسگر های مختلفی بهره مند هستند که از طریق آن ها به تعیین فشار شما می پردازند این مسئله حساسیت تعمیرات فشارسنج ها را هم بالاتر می برد.

فشارسنج های دیجیتال و طرز استفاده از آن ها:

فشارسنج‌ دیجیتالی به دو دسته‌ ی مچی و بازویی تقسیم ‌بندی می ‌شود که فشارسنج ‌های بازویی از فشارسنج‌ های مچی دقیق ‌تر هستند اما استفاده از فشارسنج‌ های مچی راحت‌ تر بوده است.

برای استفاده از فشارسنج بازویی باید آستین لباس خود را تا جایی که می ‌شود بالا بزنید.

اول اینکه که کاف باید از جهت صحیح روی بازو قرار بگیرد اکثر فشارسنج‌ ها روی کاف خود به شکل تصویری نحوه‌ی بستن صحیح کاف را آموزش می‌ دهند نکته‌ی دوم اینکه کاف نباید خیلی سفت یا شل باشد پس بستن کاف فشارسنج ممکن است کمی مشکل به نظر برسند.

اما فشارسنج مچی را می‌توان به‌سرعت روی مچ بست و در هر شرایطی فشار خود را اندازه‌گیری کرد و برای اندازه‌ گیری فشار بایستی فشارسنج هم‌ سطح قلب قرار بگیرد و فشارسنجی که روی بازو بسته شده به‌ صورت طبیعی با قلب در یک راستا قرار بگیرد.

بیشتربدانید:تعمیر دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی

معرفی تعمیر انواع فشار خون سنج ها :

 • تعمیر دستگاه فشار خون نمایشگر دیجیتالی خودکار مچی
 • تعمیر دستگاه فشار خون نمایشگر دیجیتالی بازویی
 • تعمیر دستگاه فشار خون عقربه ای
 • تعمیر دستگاه فشار خون جیوه ای
 • تعمیر دستگاه فشار خون نمایشگر دیجیتالی خودکار انگشتی

اما در مورد فشارسنج مچی این‌طور نیست و باید مچ دست را جلوی قلب گرفت دلیل این که گفته می‌شود فشارسنج مچی دقت کمتری دارد هم همین نکته است چون ممکن است بخاطر خطای شخص مچ دست بالاتر یا پایین ‌تر گرفته شود و روی عدد فشار تأثیر بگذارد.

اما برای کسانی که استفاده‌ ی صحیح از فشارسنج دیجیتال را بلد باشند فرق زیادی بین دقت این دو فشارسنج وجود نداشته اما برای افرادی که سن بالایی دارند و ممکن است دقت کافی و خوبی نداشته باشند که استفاده از فشارسنج بازویی توصیه می‌ شود.

حال می ‌توانید از میان مدل ‌های متفاوت مچی یا بازویی یکی را انتخاب کنید تعمیرات دستگاه فشار خون سنج دیجیتال پارامترهایی را که در انتخاب یک فشارسنج باید به آن‌ها توجه کنید.

 این نوع دستگاه فشارسنج از یک نوع سیستـم سنجش دیجیتـال برای سنجش فشار خون بیمار استفاده میکند و در دو نوع جیوه ای و دیجیتال در بازار موجود است.

در نـوع اول فقط نمـایشگر و سیستم سنجش فشار دیجیتال بوده و باقی سیستم منوال (دستی) است در نوع دوم کلیه اعمال مربوط به سنجش فشار اعم از پمپ هوا و پر و خالی کردن هـوای داخـل کاف و اندازه گیری فشار خون بیمار به صورت کاملا اتوماتیک انجام می شود.

تعمیر انواع برند فشار خون

 • تعمیرات دستگاه فشار خون سنج میکرو لایف
 • تعمیر دستگاه فشار خون سنج گیبسون
 • تعمیرات دستگاه فشار خون سنج ریستر
 • تعمیر دستگاه فشار خون سنج زیکلوسمد
 • تعمیر دستگاه فشار خون سنج تنسوال
 • تعمیر دستگاه فشار خون سنج سیتیزن
 • تعمیر دستگاه فشار خون سنج ولچ آلین
 • تعمیر دستگاه فشار خون سنج ایزی لایف
 • تعمیرات دستگاه فشار خون سنج ای ان دی
 • تعمیر دستگاه فشار خون سنج گلامور
 • تعمیر دستگاه فشار خون سنج امسیگ
 • تعمیر دستگاه فشار خون سنج پیک سلوشن
 • تعمیر دستگاه فشار خون سنج ولکس
 • تعمیر دستگاه فشار خون سنج اومرون
 • تعمیر دستگاه فشار خون سنج بیورر
 • تعمیر دستگاه فشار خون سنج روزمکس
 • تعمیرات خرابی ال سی دی فشار سنج دیجیتال

درباره کرج طب

کرج طب «KarajMed» یک مرکز فنی است که فعالیت خود را از سال 1388 به‌صورت حرفه‌ای در زمینه ارائه خدمات فنی در حوزه تجهیزات پزشکی را آغاز کرده است. کرج طب تا به امروز توانسته است در عمل به فعالیت خود به شکل کارآمد عمل کند.

به طوری‌که پس از گذشت بیش از دو دهه از فعالیت حرفه‌ ای، همچنان در زمینه ارائه خدمات فنی تجهیزات پزشکی فعال بوده و از دانش روز تعمیرات و کالیبراسیون تجهیزات پزشکی بهره می‌گیرد.

البته کرج طب خود عرضه کننده برخی از تجهیزات پزشکی موردنیاز در جهت تعمیرات این دستگاه‌ها است. این موضوع سبب می‌شود تا کرج طب به‌عنوان یکی از گزینه‌های اصلی در تعمیرات وسایل پزشکی شناخته شود.

کرج طب یک شرکت فنی است، بنابراین خدمات گسترده‌ ای دارد. به طوری‌ که این مرکز می‌تواند خدمات خود در کلیه زمینه‌های زیر را ارائه کند:

هر نوع وسیله پزشکی که در محیط درمانگاه، بیمارستان، مراکز بهداشتی یا حتی در خانه استفاده می‌شود، توسط تکنسین‌های دانش آموخته‌ی فنی در کرج طب قابل بررسی و تعمیر هستند.

وسایلی همچون فشارسنج‌ها، بخورهای سرد و گرم، اکسیژن‌سازها و بسیاری از لوازم دیگر هم در محیط‌های درمانی و هم در منازل مورد استفاده قرار می‌گیرند.

هریک از این وسایل در اثر استفاده مکرر یا طولانی‌مدت ممکن است با اختلال روبه‌رو شوند یا یکی از قطعات آن‌ها دچار سوختگی شود.

در این صورت می‌توان از طریق شماره‌های تماس 02632248230 یا قسمت تماس با ما با کارشناسان کرج طب ارتباط گرفته و برای تعمیر وسیله خود هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.


 • تعمیرات اتوکلاو
 • تعمیرات اکسیژن‌ ساز
 • تعمیر اکسیژن ساز در کرج
 • تعمیرات میکروسکوپ
 • تعمیرات رطوبت سنج
Go to Top