تعمیرات فشارسنج

ما در این مطلب به مبحث تعمیرات فشارسنج می پردازیم.هر نوع وسیله پزشکی که در محیط درمانگاه، بیمارستان، مراکز بهداشتی یا حتی در خانه استفاده می‌شود، توسط تکنسین‌های دانش آموخته‌ی فنی در کرج طب قابل بررسی و تعمیر هستند. وسایلی همچون فشارسنج‌ها، بخورهای سرد و گرم، اکسیژن‌سازها و بسیاری از لوازم دیگر هم در محیط‌های درمانی و هم در منازل مورد استفاده قرار می‌گیرند. هریک از این وسایل در اثر استفاده مکرر یا طولانی‌مدت ممکن است با اختلال روبه‌رو شوند یا یکی از قطعات آن‌ها دچار سوختگی شود. در این صورت می‌توان از طریق شماره‌های تماس 02632248230 یا قسمت تماس با ما با کارشناسان کرج طب ارتباط گرفته و برای تعمیر وسیله خود هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

تعمیرات فشارسنج

آیا نقص هایی که برای دستگاه های فشار خون سنج به وجود می آید قابل تعمیر است؟ چه اشخاصی می توانند این دستگاه ها را تعمیر نمایند؟ این اشخاص چه خدماتی برای تعمیرات دستگاه فشار خون سنج عرضه میدهند؟

کدام دستگاه های فشار خون مورد تعمیرات قرار می گیرد؟ آیا کلیه مارک های تولید کننده این دستگاه قابل تعمیر میباشند؟

اگر دستگاه فشار خون سنج شما هم دچار نقص شده است و به دنبال تعمیرات آن هستید و این پرسش ها برای شما هم پیش آمده، مطالعه این نوشته می تواند کمک بسیاری به شما کند.

چون که در این مقاله به کلیه این پرسش ها جواب می دهیم. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیر فشار خون سنج ” مرکز تعمیر فشار خون سنج ” در کرج

خدمات تعمیرات دستگاه فشار خون سنج

دستگاه های فشار خون سنج از هر گونه ای که باشند در طول مدت بهره امکان دارد به مشکل ها و خرابی هایی دچار شوند. در این بین به ویژه دستگاه های فشار خون سنج دیجیتالی به علت ماهیت الکترونیکی که دارند اغلب مورد خرابی واقع می گردند.

در این شرایط بایستی برای تعمیرات این دستگاه ها به اشخاص متخصص و تعمیرکاران حرفه ای مراجعه نمایید. کرج طب از این تعمیرکاران حرفه ای ایجاد شده است.

این تعمیرکاران سال های بسیار تجربه در حوزه تعمیرات انواع دستگاه فشار خون سنج دارند و از علم روز در حیطه تعمیرات این دستگاه ها مواجه هستند و با مدل های نوین این دستگاه ها به خوبی آشنا هستند.

تعمیرکار های ما همیشه حاضر برای دریافت انواع دستگاه فشار خون سنج شما و اعمال تعمیرات روی آن ها می باشند. کرج طب با تهیه کردن کلیه امکانات، ابزارها و تجهیزات مدرن و لازم برای تعمیرات دستگاه فشار خون سنج، سرعت زیادی در تعمیر این دستگاه ها و تحویل آن ها به شما دارند.

کارهایی که تعمیرکاران ما برای تعمیرات دستگاه فشار خون سنج عرضه میکنند حاوی عیب یابی، تعمیر و عوض کردن قطعه ها و برطرف کردن کلیه نقص های انواع دستگاه فشار خون می شود که در ذیل جزئیات آن را معرفی می نماییم.

بیشتر بخوانید: تعمیر دستگاه فشار خون عقربه ای در تهران

تعمیرات انواع دستگاه های فشار خون سنج

دستگاه سنجش فشار خون بر اساس گونه استفاده به دسته های گوناگونی تقسیم می شوند. به صورت کلی می توان ذکر کرد که دو مدل دستگاه فشار خون سنج داریم:

دستگاه فشار خون سنج های مدل شنیداری و دستگاه فشار خون سنج های مدل دیجیتالی. گروه اول یعنی دستگاه های سنجش فشار خون شنیداری حاوی دو مدل دستگاه فشار خون سنج جیوه ای و دستگاه فشار خون سنج مدل عقربه ای هستند.

برای بهره از این دستگاه ها بایستی آموزش لازم را ببینید تا بتوانید فشار خون شخص مد نظر را با بهره از دستگاه متوجه شوید. ولی دستگاه های گونه دوم احتیاجی به آموزش ویژه ای ندارند و خودشان به شما فشار خون شخص را می دهند.

دستگاه های فشار سنج مدل دیجیتالی دارای سه گونه متنوع می شوند: دستگاه فشار خون سنج های دیجیتالی بازویی، دستگاه فشار خون سنج مدل دیجیتالی خودکار مچی و دستگاه فشار خون سنج مدل خودکار انگشتی.

مزایای دستگاه فشار خون سنج دیجیتالی سهولت فعالیت با آن است. هر یک از انواع این دستگاه ها امکان دارد دچار نقص هایی بشوند. از همین سو تعمیرکاران ما در کرج طب به تعمیرات کلیه انواع دستگاه سنجش فشار خون، همان گونه که در لیست زیر اشاره نموده ایم، می پردازند.

تعمیرات دستگاه فشار خون سنج مدل شنیداری شامل:

 • تعمیرات دستگاه فشار خون سنج نوع جیوه ای
 • تعمیرات دستگاه فشار خون سنج نوع عقربه ای

تعمیرات دستگاه فشار خون سنج دیجیتالی شامل موارد زیر میباشد:

 • تعمیرات دستگاه فشار خون سنج مدل نمایشگر دیجیتالی بازویی
 • تعمیرات دستگاه فشار خون سنج مدل نمایشگر دیجیتالی خودکار مچی
 • تعمیرات دستگاه فشار خون سنج مدل نمایشگر دیجیتالی خودکار انگشتی

بیشتر بخوانید: تعمیر دستگاه فشار خون غرب تهران

تعمیرات مارک های گوناگون تولید کننده دستگاه فشار خون

شرکت های گوناگونی که با مارک های ویژه خود در حال طراحی و تولید نوع های مختلف دستگاه فشار خون سنج می باشند. همان گونه که می دانید آن گروه از دستگاه های فشار خون سنجی که حاوی تاییدیه از جامعه فشار خون اروپا یا آمریکا باشند اعتبار بالاتری دارند.

از این سو مارک های بیورر و اومرون از سایر مارک های تولید کننده دستگاه فشار خون سنج معروف تر میباشند. ولی اگر دستگاه فشار خون سنج شما از مارک های دیگر و حتی مارک های متفرقه هم باشد تعمیرکاران ما آن را برای شما درست می کنند.

چرا و چطور بایستی یک فشار سنج را تعمیر نماییم؟‌

تعمیرات فشارسنج یک موضوع خیلی جدی است؛ چون اگر فشار سنج شما نقص داشته باشد، می‌تواند سبب گرفتن تصمیمات غلط راجب سلامت خود شوید.

امکان دارد شما، با مرور زمان و بعد از گذشت چندین سال کهولت سن بر اثر بعضی اتفاق های دیگر، دچار فشارخون شوید که خوب است دستگاه‌های فشارخون سنج دیجیتال در منزلتان داشته باشید و بهره گیری کنید.

امکان دارد بهره از این دستگاه‌ها با گذر زمان موحب خراب‌ شدن آنها بشود و احتیاج باشد تا شما آن را به یک متخصص نمایش بدهید تا مشکلش رفع شود.

 • طریقه بهره از فشارسنج‌های دیجیتال:

فشارسنج‌ دیجیتال در حقیقت دو گروه میباشند، فشارسنج مچی و دیگری فشارسنج بازویی که بایستی در رابطه با فشارسنج مچی و فشارسنج بازویی بدون اینکه نقصی داشته باشد، گزینه راحتی داشته باشیم.

برای بهره از فشارسنج بازویی بایستی آستین پیراهن خود را بالا ببرید و فشارسنج را به روی دست قرار بدید تا خوب روی بازوی شما قرار گیرد.

پس از اینکه قرار گرفت بایستی درست آن را ببندید و فشارسنج را روی دست خود قرار بدهید. فشارسنج که روی بازو بسته شود در کنار برخی از خدماتی که می‌رسانیم، اشخاص به سادگی می‌توانند، فشار ضربان خود را مهار کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیر دستگاه فشار خون در جنوب تهران

درباره کرج طب

کرج طب «KarajMed» یک مرکز فنی است که فعالیت خود را از سال 1388 به‌صورت حرفه‌ای در زمینه ارائه خدمات فنی در حوزه تجهیزات پزشکی را آغاز کرده است. کرج طب تا به امروز توانسته است در عمل به فعالیت خود به شکل کارآمد عمل کند. به طوری‌که پس از گذشت بیش از دو دهه از فعالیت حرفه‌ای، همچنان در زمینه ارائه خدمات فنی تجهیزات پزشکی فعال بوده و از دانش روز تعمیرات و کالیبراسیون تجهیزات پزشکی بهره می‌گیرد. البته کرج طب خود عرضه کننده برخی از تجهیزات پزشکی موردنیاز در جهت تعمیرات این دستگاه‌ها است. این موضوع سبب می‌شود تا کرج طب به‌عنوان یکی از گزینه‌های اصلی در تعمیرات وسایل پزشکی شناخته شود.

کرج طب یک شرکت فنی است، بنابراین خدمات گسترده‌ای دارد. به طوری‌که این مرکز می‌تواند خدمات خود در کلیه زمینه‌های زیر را ارائه کند:

هر نوع وسیله پزشکی که در محیط درمانگاه، بیمارستان، مراکز بهداشتی یا حتی در خانه استفاده می‌شود، توسط تکنسین‌های دانش آموخته‌ی فنی در کرج طب قابل بررسی و تعمیر هستند. وسایلی همچون فشارسنج‌ها، بخورهای سرد و گرم، اکسیژن‌سازها و بسیاری از لوازم دیگر هم در محیط‌های درمانی و هم در منازل مورد استفاده قرار می‌گیرند. هریک از این وسایل در اثر استفاده مکرر یا طولانی‌مدت ممکن است با اختلال روبه‌رو شوند یا یکی از قطعات آن‌ها دچار سوختگی شود. در این صورت می‌توان از طریق شماره‌های تماس 02632248230 یا قسمت تماس با ما با کارشناسان کرج طب ارتباط گرفته و برای تعمیر وسیله خود هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.


 • تعمیرات اتوکلاو
 • تعمیرات اکسیژن‌ساز
 • تعمیرات دستگاه فشار سنج
 • تعمیرات ECG
 • تعمیرات بخور سرد و بخور گرم